מבזקי אורות

בנות אוניברסיטת בית חנה מאוקראינה הגיעו לביקור ויישארו לסמסטר קיץ באורות ישראל במסגרת התכנית "מורים לתפוצות". Студентки колледжа "Бейт Хана" приехали посетить Израиль и остались на летний семинарный курс в рамках программы "Учитель диаспоры"
מכללת אורות ישראל מברכת את בוגרת המכללה רותי טרוצקי, זוכת פרס מוסקוביץ לציונות התשע"ט!
הצגת מערכת "אור חדש" בכנס נשיאי המכללות ומנהלי מחלקות חינוך באוניברסיטאות תשע"ט
הרצאתה של פרו' נעמי ג'קסון מאוניברסיטת אריזונה סטייט בארה"ב בנושא יהדות ומחול. Professor Naomi Jackson from the School of Film, Dance and Theater in Arizona State University visited Orot Israel College and delivered an interesting lecture on "Judaism and Dance" to the students in Orot's Dance and Movement track.
אות יקיר מכללת אורות ישראל לקורט רוטשילד - Kurt Rothschild Receives Orot Israel College's Badge of Honor
במכללת אורות ישראל באלקנה, נערכו בשבוע שעבר ימי הכנה מרוכזים בהשתתפות עשרות סטודנטיות מהמסלול לקידום נוער, כחלק מקורס ייחודי על עקרונות עבודת הרחוב והמפגש עם נוער במרחבי החיים והבילוי של בני הנוער.
מכללת אורות ישראל ותלמידותיה מצטרפות לקריאה של בוגרת המכללה הגב' שירה שנרב אימה של רנה שנרב הי"ד שנרצחה בפיגוע במעיין דני וקוראות למורות בוגרות אורות לחבר את הכיתות שלהן באולפנות ובבתי הספר למיזם לזכרה של רנה.
בוגרות המסלול למחול במכללת "אורות ישראל" באלקנה; הדר כלב, הודיה ורדי ומוריה הורביץ פותחות בשנה"ל הקרובה שלוש מגמות מחול חדשות באולפנות
האווירה ברחובות בעת הבחירות רחוקה מלהיות תואמת את זו שראויה לימים שלפני יום הדין. האם ניתן לגשר על השתיים? הרב גודמן בראיון.
מדי בוקר בשנה האחרונה מקבלים אלפים פיסת מידע היסטורי הנוגע לתאריך העברי של אותו יום. האם זו הדרך החדשה ללמוד היסטוריה?
בשונה מיום כיפור שבו עסוק האדם בתשובה ובהכאה על חטא, בימי רה"ש אנו עסוקים בהמלכת ה' יתברך על כל הווייתנו - הכללית והפרטית כאחד
כמו ארבעת המינים הילדים שלנו הלכו לכיוונים שונים. איך אפשר לשמוח בכולם יחד? הרב יונה גודמן , י"א בתשרי תש"ף 10/10/19
הרבנית ד"ר שולמית בן שעיה
עם הקמת מרכז משפחה חדש קובעת העומדת בראשו, ד"ר ציפי ריין: לא די בלימודי הדרכת כלות וחתנים. מול כל אמירה טובה צצות רבות הפוכות.