דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

קמפוס אלקנה

המכללה דוגלת במצוינות אקדמית תורנית וחינוכית.
המכללה מקיימת תכניות מיוחדות להעשרה, לימודי יהדות ותגבור לימודי אמונה. הורחבו מסלולי הלימוד, נתוספו תחומי התמחות חדשים, שחלקם אף ייחודיים למכללה. מסלולי הלימוד וההתמחויות הרבות המפורטים במסלולי לימוד מאפשרים לבאות בשערי המכללה מבחר רחב ומגוון של אפשרויות בחירה.

 

 

> תואר ראשון > ביה"ס לתואר שני

 

 פרסומים חדשים

 
 • עיונים בסידור התפילה - ישמחו במלכותך שומרי שבת וקוראי עונג

  קטע תפילה זה משובץ בברכת קדושת היום. שומרי השבת שמחים באמצעותו במלכות ה'. אין המדובר עבורם ביום שבתון סוציאלי גרידא, אלא ביום בעל תוכן ייחודי המבטא את הברית עם הקב"ה שנח ביום השביעי.

  >קרא מאמר>קובץ להורדההורד קובץ
 

 חדשות ואירועי המכללה

 
 • הכנס הארצי הראשון ללימוד תורה שבעל פה

  מכללת אורות ישראל מזמינה את הציבור לכנס הארצי הראשון ללימוד תורה שבעל פה בנשיאות הרב חיים סבתו.
  הכנס יתקיים בימים כ"ח באדר, ג' בניסן וו' בניסן בקמפוס רחובות ואלקנה.

  לטופס הרשמה מקוון
  לדף הכנס 

  > פרטים נוספים

 

 לוח מודעות

 
 • 16-03-2017
  שינויים במועדי פתיחת ספרייה והמרפ"ד בקמפוס אלקנה בחודש ניסן :

  ימים : חמישי עד שני - י' – כ"א בניסן (06-17/04/2017) – הספרייה והמרפ"ד סגורים. יום שלישי - כ"ב בניסן (18/04/2017) הספרייה והמרפ"ד יסגרו בשעה 15:45

 • 14-03-2017
  מעונות נשואים – בקשות לשנה"ל תשע"ח

  נא להוציא טפסים של בקשת הרשמה למעונות הנשואים מאתר המכללה (במאגר הטפסים שם) , ולפעול לפי ההוראות. יש למלא את כל הפרטים ולצרף את כל המסמכים הנדרשים. יש להניח בקופסה המתאימה שעל הדלפק במשרדה של גב' נעמי שפנגלט. ניתן להגיש בקשות החל מיום ראשון, כ"א באדר תשע"ז (19/3/17) ועד ליום כ"ז בניסן (23/4/17). המועמדים יזומנו לראיון קבלה. על שני בני הזוג להגיע לראיון. ניתן להגיש בקשות לנרשמות ולשנים א'-ב' בלבד.

 • 21-03-2017
  שיעור של הרבנית ד"ר חנה קטן לסטודנטיות הנשואות

  שמחות להזמינכן לשיעור של הרבנית ד"ר חנה קטן, רופאת נשים ונשיאת המרכז ללימודי משפחה של מכללת אורות ישראל. אי"ה ביום ראשון, כח' באדר (26 במרץ) בשעה 18.30 במועדון. השיעור יבוא במקום הסדנה הקבועה לנשות המעונות. בואנה בשמחה, הרבנית ד"ר לאה ויזל וד"ר ציפי ריין.

 

 אתר הבוגרות לגיל הרך