You must have Javascript enabled to use this form.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים
השאירו פרטים
לחצו כאן לדילוג לתוכן המרכזי בעמוד זה
שעת החזור לכל ההסעות 18:20 יציאה מהמכללה.
ייתכנו שינויים/ביטולים במסלולי ההסעות בהתאם לשינוי במספר הנרשמות להסעה, וכן שאטל מהמכללה למסוף אורנית, בימים ראשון-שלישי בין השעות 8:00-16:00
אין לנהל שיח עם הנהגים בנושא מסלולים, שעות וכו'.
בתקופת מבחנים, בהנחה שיש 5 נוסעות ומעלה, הלוך בשעת המבחן המוקדם, חזור בסיום המבחן המאוחר. אחראית הסעה תעביר למכללה רשימה מסודרת של תאריכים, מספר נוסעות, ושעות איסוף ופיזור כשבוע לפני תחילת המבחנים, כדי לקבל אישור לביצוע ההסעה.
תינוק - נדרש מושב תקני, על בסיס מקום פנוי ברכב.
נסיעות חד פעמיות - על בסיס מקום פנוי ברכב.
הסעה (בהסעות היומיות בלבד) בתקופת מבחנים ובקורסי קיץ תתקיים במידה ותהיינה 5 נוסעות לפחות בהסעה.
תחבורה ציבורית למכללה ולמסוף
מוצא |
יציאה |
קו |
מסלול |
יעד |
חזור מהמסוף/מכללה |
תל אביב |
7:20 |
285 |
ז'בוטינסקי,בלינסון,שטמפפר,סגולה ירקונים |
אלקנה |
- |
תל אביב |
8:25,8:40 וכל 25 דקות במשך היום |
286 |
ז'בוטינסקי,גהה, מורשה ירקונים |
מסוף אורנית |
כל 25 דקות |
תל אביב |
6:40,7:15,7:45,8:05 ,8:55,9:15 וכל 25 דקות במשך היום |
186 |
ז'בוטינסקי,בלינסון,שטמפפר,סגולה ירקונים |
מסוף אורנית |
כל 25 דקות |
פתח תקוה |
כל 25 דקות |
86 |
קרית אריה, צומת סגולה, ירקונים |
מסוף אורנית |
כל 25 דקות |
נתניה |
6:45 |
75 |
כפר יונה, צומת בית ליד, כביש 6 |
מסוף אורנית |
|
חדרה |
6:30 |
276 |
צומת רעננה,כפר סבא(רח' וייצמן) |
צומת גיתי |
17:25 |
רחובות |
6:50 |
294 |
הרצל, נס ציונה, ראשל"צ, צומת בית דגן, קסם |
מסוף אורנית |
17:30 |
אשדוד |
6:30 |
292 |
צומת כנות(גדרה, חפץ חיים) |
מסוף אורנית |
17:50 |
הרצליה |
7:30 |
296 |
רמת השרון, צומת מורשה |
מסוף אורנית |
17:40 |
רמת גן |
9:00 |
284 |
ביה"ח תה"ש,מחלף אונו,ראש העין |
מסוף אורנית |
17:30 |
ירושלים |
7:15 |
290 |
בנייני האומה,מבשרת ציון |
אלקנה |
17:40 (מהמסוף) |
מודיעין |
7:20 |
291 |
צומת שילת, צומת גמזו,שוהם,אלעד,ראש העין |
מסוף אורנית |
17:45 |
רמלה |
6:40 |
293 |
לוד,תחנת רכבת |
מסוף אורנית |
17:53 |