מכללת אורות - RSS

הירשמו וקבלו עדכונים מאתר מכללת אורות ישראל
קישור ל-XML>>

כתבי העת בלשון עברית : חלקת הלשון, עיונים בשפה וחברה – עברו מגרסת הדפוס לגרסה אלקטרונית. ניתן לאתר מאמרים באמצעות מערכת ממב"א. ניתן להגיע לכתבי העת גם מהבית באמצעות מערכת הגישה מרחוק למאגרי-המידע.
ספריית קמפוס אלקנה פתוחה בימים ראשון עד רביעי בין 09:00 ל-15:00. הספרייה סגורה בתאריכים הבאים: י"ז בתמוז תשפ"א (27/06/2021), ט' באב תשפ"א (18/06/2021), ז'-י' באלול תשפ"א (15-18/08/2021), כ"ט באלול תשפ"א (06/09/2021). קיץ נעים – צוות הספרייה.
לתשומת ליבכם בתאריך י"ח תמוז תשפ"א {28.06.2021} אתר מודל ומאגרי המידע לא יהיו זמינים בשעות 18:00-22:00 עקב עבודות תחזוקה נא להיערך בהתאם
הספרייה והמרכז לתכנון הוראה ולמידה יוצאים לחופשת פסח בתאריכים: יום חמישי, ה' בניסן תשפ"א (18/03/2021) עד שבת, כ"ט בניסן תשפ"א (03/04/2021). נשוב לעבודה ביום ראשון, כ"ב בניסן תשפ"א (04/04/2021).
הופעה בלייב במיוחד בשבילך: יום שני י' אדר 22.2 בשעה 20:00 קישור ישלח בסמוך לאירוע מחכות לראותכן! אגודה תשפ"א
משפחת מכללת אורות ישראל אבלה על פטירתה בטרם עת של הסטודנטית במסלול גיל הרך אפרת ברנר (בן פנחס) ע"ה שנהרגה בתאונת דרכים "המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים ולא תוסיפו לדאבה עוד"
איך מעמיקים את הקשר הזוגי? אם אנחנו אוהבים אז למה אנחנו רבים? איך מצליחים לשלב בין זוגיות להורות בתחילת הדרך? שמואלי ומירב שפירא מנהלי הקליניקה הייעוצית במכללת אורות מזמינים אתכן לערב פתוח, לדבר על הנושאים שמעסיקים את חיינו הזוגיים בראשית הדרך. שיחה קצרה של מירב שיחה קצרה של שמואלי ואחר כך שאלות ותשובות על זוגיות צעירה ואתגרי הזמן.
את בקשר ולא יודעת אם לחתוך? לקראת החלטה והחששות מציפים אותך? שמואלי ומירב שפירא מנהלי הקליניקה הייעוצית במכללת אורות מזמינים אותך לערב פתוח בווצאפ לדבר על הנושאים שמציקים לנו בתקופה הזו בחיים. שיחה קצרה של מירב שיחה קצרה של שמואלי ואחר כך שאלות ותשובות על כל מה שמציק מעיק ומטריד בלנסות ליצור קשר רציני לקראת חתונה.
הספרייה בקמפוס אלקנה ממשיכה לתת שירות כפי שנתנה עד עכשיו ניתן לפנות באמצעי התקשורת כפי שמופיע בדף הספרייה
אם גם אתם כותבים, ושומרים עדיין במגירה, אנחנו באורות, מבקשים להיות הבמה,הקול והקהל. מה שנכתב- מבקש גם לצאת לאור. סטודנטיות/ים ומרצים/ות במכללה מוזמנים/ות לשלוח שירים וצילומים בנושאים שונים, בעלי זיקה למקורות ולמציאות העכשווית. לכבוד החנוכה, נושא החודש הוא: אור. יצירות נבחרות (שירים וצילומים) יפורסמו באתר הפייסבוק של המכללה. נא שלחו את היצירות לד"ר סמדר פלק-פרץ Smadarfpe@gmail.com בצירוף תיאור ביוגרפי קצר. בברכת חג אורים שמח!
מבידוד לאינטימיות.
ימי הסגר האלה משכיחים מאתנו לפעמים את מה שכולנו יודעים. אנחנו צריכים קשר חברתי, יחד ואהבה.
איך יוצרים קשרים תמיד, ובתוך ימי הבידוד האלה במיוחד.
אתן מוזמנות לבימת עיון של המכללה, שתערך בכ"א כסלו תשפ"א (,7.12).
משעה 10:00 -13:00.
שתעסוק בקשר, שייכות וקירבה.
בתכנית:
10:00 דבר פתיחה הרבנית עידית שילה
ברכות :  הנשיא פרופ' יובל סיני, הרב ד"ר משה רחימי, הרבנית ד"ר חנה קטן.
10:30- שיחה של שירת מלאך יועצת זוגיות- על יצירת קשר אינטימי
11:00 הרבנית ימימה- התקשרות
12:00-: תמונות של קורונה- רחלי מושקוביץ מתיאטרון לחישה בקטעי הצגה על התמודדויות רגשיות בימי הקורונה, בשילוב שיח של אנשי מרכז משפחה.
הרבנית ד"ר  חנה קטן , ד"ר ציפי ריין, הרבנית עידית שילה
הזמנות לזום נשלחו באופן אישי לסטודנטיות
מאגר מידע חדש: שיטות מחקר כמותיות – עוסק בחשיבה מדעית, שיטת מחקר ועיבוד נתונים כמותי. ספרים אלקטרוניים חדשים: How School Leaders Contribute to Student Success Optimizing student engagement in online learning environments Growth and development in adulthood among persons with intellectual disability לספריית קמפוס אלקנה הגיע סורק חדש המאפשר לנו לסרוק עבורכם באיכות טובה מספרים ומכתבי-עת (תוך שמירה על זכויות יוצרים). ועוד חידוש : ניתן לפנות אלינו גם באמצעות Whats App במס' 052-2185540 סרטוני הדרכה ניתן למצוא באתר הספריה. לשירותכם תמיד, בכל בקשה לאיתור מידע לצורך מילוי מטלות ו/או כתיבת עבודות.