עמוד הבית - קמפוס אלקנה

מתעניינים בלימודים?

השאירו פרטים

You must have Javascript enabled to use this form.

קמפוס אלקנה

באווירה נעימה ובאוויר צלול במרחבי הקמפוס הפתוחים, בין משטחי דשא ירוקים ופרחים צבעוניים, בפינות שקטות בצל העצים, תוכלי ללמוד, לצמוח, להתפתח ולהגיע למימוש הפוטנציאל הטמון בך. אנו גאים בספרייה גדולה ועשירה ברמה בין-לאומית, בחדרי מחשבים משוכללים ובמרכזייה פדגוגית שעומד בה לרשותך כוח אדם מיומן לסיוע במילוי חובותייך האקדמיות, כולל עבודות, הכנת שיעורים וחומרי למידה מגוונים. בקמפוס נמצא גם סטודיו יצירתי למחול, למכללה אודיטוריום מפואר ומצויד בציוד מולטי-מדיה מתקדם ובריכת שחייה חיצונית חצי אולימפית לרווחת הסטודנטיות. אודות הקמפוס
 

קורה באורות
ד"ר רחל ברטוב רכזת ההתנסות במכללה, פגשה את הסטודנטיות במרכז המפונים בניר עציון- ממרכז הקליטה "איבים" שבדרום.
ד"ר יוסי לונדין מספר על הקמת כרם שלום וקרבות הגבורה בשמחת תורה.
יחד עם כל עם ישראל, מכללת אורות ישראל מתפללת לשלומם שלחיילי צבא ההגנה לישראל, תלמידיה ותלמידותיה שבחזית ובעורף
הרבנית ד"ר חנה קטן בשיחה עם הרבנית רות בנימין על הקורס המיוחד למדריכות כלות של המרכז למשפחה במכללת אורות.
תקופת החגים מביאה שמחה רבה לכולם אך גם לא מעט דילמות זוגיות ומשפחתיות הרבנית ד"ר חנה קטן משתפת ברגשות המעורבים בתקופה זו.
כששמים את המשפחה במרכז זה אורות
ד"ר מולי גרוסמן מהמרכז למשפחה של מכללת אורות ישראל מדבר על היכולת של הורה לתת לילד המתבגר נקודת מבט של אופטימיות
רכישת דירה, תכנון פנסיוני ועוד - אלו נושאים חשובים, לכולנו חשוב לתכנן מראש את העתיד. אלירן ביתן מרצה במרכז המשפחה של מכללת אורות ישראל, משיא עצות קטנות עם משמעות גדולה
יעוץ חינוכי נשים אלקנה
מטרת הדרכת הכלות היא לעשות סדר לכלה הצעירה, אך לא מעט כלות מוצאות את עצמן אבודות דווקא לאחר ההדרכה. ד"ר חנה קטן עושה לכן סדר.
הרבנית שרה מייכור, מהמרכז למשפחה של מכללת אורות ישראל, מזכירה שיחסי הורים ומתבגרים הם דינמיים ועל כל אחד מהצדדים לשאוף להתקרב.
בית הספר מעניק לתלמידים רכישת השכלה וידע נרחב, הרב גד בר טוב- מפקח מחוז המרכז בחמ"ד מוסיף לתפקיד בית ספר נדבך חשוב על מנת לשמור על הרלוונטיות שלו בכל הזמנים.
ד"ר אילה הכהן, החוג לחינוך מיוחד ולקידום נוער